strojove-cistenie-podlah
 

Strojové čistenie podlah kotúčovým strojom

Spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o. sa zameriava na komplexné služby v oblasti upratovania viac ako 20 rokov. Zaistíme vám starostlivo upratovanie v súlade s Vašimi požiadavkami a nároky. Pre generálne a hĺbkové strojové čistenie podláh používame kotúčový stroj, veľmi kvalitnú čistiacu chémiu a vysoko výkonný vysávač. Kotúčový stroj, ktorý pre strojové čistenie podláh využívame, je jediným prístrojom, ktorý dokáže detailne a generálne vyčistiť akýkoľvek druh podlahy. Využívame ho na čistenie dlažby, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových podláh, liatych podláh alebo kameninových podláh. Pri strojovom čistení podlahy postupujeme tak, že podlahu najprv kvalitne vydrhneme a vykefujeme roztokom vody s chémiou. Než začneme pracovať s chémiou, skúšame niekoľko druhov výkonnej čistiacej chémie. Postupujeme vždy od tej najslabšej a pokračujeme cez silnejšie verzie. Je potrebné vybrať čo možno tú najslabšiu chémiu, ktorá by splnila požadovanú reakciu svoju účinnou zložkou. Na všetky generálne a hĺbkové čistenia používame zásaditú chémiu. Len na upratovanie po stavebných činnostiach a rekonštrukciách je využitá kyslá chémia, ktorá dokonale odstráni všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov z podláh. Pre iné strojové čistenie podláh sa táto kyslá chémia nehodí, keďže je veľmi agresívna a citlivé podlahy môže poškodiť. Akonáhle je povrch dôkladne vykartáčovaniý, nasleduje odsatie všetkých nečistôt a vlhkosti vysoko výkonným vysávačom, na ktorom je napojená hubica s gumovými lištami.
 

strojove-cistenie-podlah

 

Po strojovom vyčistení podláh vždy zákazníkovi odporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovať nanesením fluatácie – priemyselného polyméru – voskovanie podlahy. Na podlahu dávame spravidla pololesklý alebo matný vosk. Výhodou tohto polyméru je, že na podlahách nie je vidieť viac stopy, má mierny protišmyk a predovšetkým sa vďaka nemu podlaha lepšie udržuje. Ďalšou veľkou výhodou nanesenia polyméru na podlahu je tá, že veľmi výrazne predĺži životnosť Vašich podláh.

 

strojove-cistenie-podlah

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. ponúka ďalšie služby:

Ponúkame rad iných služieb ako je strojové hĺbkové čistenie, tepovanie kobercov, strojové čistenie čalúnenia. Realizujeme denné a pravidelné upratovania domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach alebo upratovacie práce vo výškach. Vykonávame tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, výkladov a presklenných plôch, a to aj vo výškach. Po dohode čistíme žalúzie, lamely, rolety, a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamné polepy, ochranné fólie, samolepky, banery zo všetkých presklenných plôch. Ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavou úpravou, ktorú aplikujeme na sklá pomocou technológie GLS. Táto hydrofóbna impregnácia je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou. Sme schopní odstrániť a vyčistiť graffiti alebo naniesť antigraffitovú ochranu. Špecializujeme sa aj na čistenie fasád od plesní, machov, sporov zo zateplených domov, a to veľmi progresívnou technológiou LSG. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Kladieme veľký dôraz na kvalitu poskytovaných služieb a rýchlosť realizácie zákaziek. Naše služby vykonávame po celej Českej republike, Slovensku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte na t.č. +421 911 740 734 alebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz.