lsg
 

LSG PROFESIONÁLNY OCHRANNÝ NÁTER zamedzujúci výskytu plesní, BAKTÉRIÍ, HÚB A KVASNÍC

Plesne spôsobujú vážne škody na zdraví osôb aj na ich majetku. K ich vzniku a šíreniu dochádza tam, kde sa vyskytuje vlhkosť, nie je zaistené dostatočné prúdenie vzduchu a prevládajú nízke teploty. Dá sa proti nim bojovať kvalitnými nátery proti plesniam, ktoré slúžia aj ako prevencia proti vzniku plesní. LSG je revolučný náter, ktorý efektívne zbaví napadnuté plochy všetkých plesní, baktérií, húb a kvasiniek. Existujú 3 dôvody prečo si vybrať náter LSG: EKOLÓGIA, UNIVERZÁLNOSŤ a overenie účinnosti.

PRINCÍP FUNGOVANIA NÁTERU LSG

Pôsobenie prípravku LSG je založené na úplne novom princípe lokálnej zmeny iónovej rovnováhy v bunkovej stene mikroorganizmu. Veľmi krátky kontakt bunkovej steny s ošetreným povrchom, spôsobí lokálnu zmenu v koncentrácii iónov a vnútrobunkový tlak spôsobí jej roztrhnutie. Pri bunkách vyšších organizmov k tomuto javu nedochádza a zostávajú tak pri kontakte nepoškodené. Ošetrené plochy sú odolné dažďu, vlhkosti, UV žiareniu a sú umývateľné so zvýšenou oteruvzdornosťou. LSG náter je ekologický sa selektívnou a trvalou funkciou. V 100% spoľahlivosti sa garantuje účinok náteru LSG 4-6 rokov a v obmedzenej miere bude fungovať cca do 10 rokov. Výrobca garantuje záruku 2 roky.

 

lsg

 

PODROBNÝ OPIS NÁTERU

Po odstránení nečistôt a biotických napadnutí sa aplikuje priamo na existujúce povrchy, ktoré potom trvalo chráni proti opätovnému výskytu plesní, baktérií, húb, kvasiniek a rias. Po zaschnutí vytvorí umývateľný transparentný difúzne otvorený povrch odolný poveternostným vplyvom aj UV žiareniu. Aplikovateľný na vápenno-cementové omietky, disperzné, silikátové farby, drevo, OSB dosky, umakart, betóny, keramické obklady a podobné materiály. Pre použitie vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Nulový obsah látok podliehajúcich registrácii. Ekologický produkt určený pre aplikáciu aj v potravinárskych a zdravotníckych prevádzkach.

 

lsg

 

A SERVIS LIPKA s.r.o. Vám môže poskytnúť ďalšie služby:

Naša spoločnosť realizuje rad upratovacích služieb ako je denné a pravidelné upratovanie domácností, kancelárií, rezidencií či firiem, upratovanie po stavebných činnostiach, strojové čistenie a voskovanie podláh. Špecializujeme sa na strojové čistenie a tepovanie kobercov, ručné čistenie čalúneného nábytku, realizujeme tiež umývanie, čistenie, leštenie okien, ďalej na okná nanášame nanoimpregnáciu tzv. nešpinavú úpravu, ktorá je obzvlášť vhodná pre okná so zlou dostupnosťou, čistíme a umývame okná a sklenené výplne vo výškach. Po dohode čistíme rolety, lamely a markízy. Odstraňujeme nedovolené polepy z presklených plôch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátery, opravujeme, natierame a čistíme fasády. Zameriavame sa aj na pieskovanie, čo je abrazívna metóda čistenia, ktorá sa úspešne používa na čistenie fasád, tehlových stien, pomníkov, obkladov, dlažieb, schodov od náteru, zašlej špiny, machu, rias, grafity, odstraňovanie náterov a korózie zo železných a oceľových konštrukcií, olejových škvŕn a pod. Naše služby vykonávame po celej Slovenskej republike, Česku, Rakúsku a Nemecku. Ak Vás zaujímajú ďalšie naše činnosti či potrebujete sa poradiť, pozrite si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.sk/ alebo nás priamo kontaktujte.